Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanır?

Tabi ki her bayanın olduğu gibi her erkeğinde zevkleri farklılık gösterir. Ancak bazı özellikler vardır ki Her erkeğin hoşlandığı ve bir bayanda olmasını istediği türdendir.

İşte erkekler nasıl kızlardan hoşlanır sorusuna hiçbir erkeğin itiraz edemeyeceği cevaplar.

-Doğal Olun.

Erkeklerin hoşlandığı kız tipi sarışın olabilir, esmer olabilir, uzun saçlı ya da kısa saçlı olabilir. Ancak hepsinin aradığı ortak özellik doğallık. Hiçbir erkek yapmacık hareketleri ve mimikleri olan kızlardan hoşlanmaz. Öyleyse yapmacık ve yapay tavırlardan uzak durup doğal ve içten davranışlarımızla onları kendimize bağlamalıyız.

-Özgüveniniz Tam Olsun..

Kendisi ile barışık ve özgüveni tam olan kızlar,  her zaman eksik yönlerini gizleyebilmektedir.  Bu nedenle çok çirkin olsalar dahi karşılarındaki erkeğin onları dünyanın en güzel kızıymış gibi görmelerini sağlayabilirler. Erkeklerin çekici bulduğu kızlar ruhu ve bedeni ile barışık, kendine sonsuz güveni olan kızlardır.

 -Gerektiğinde Sert Duruşunuzu Bozmayın.

Genellikle erkekler hayvanları ve çocukları seven naif ve kibar, yumuşak mizaçlı kızlardan hoşlanırlar. Ancak bu kızların olaylar karşısında sağlam bir karakter ve duruş,  hatta gerektiğinde kaba kuvvet bile gösterebilmelerini isterler. Güçlü bir kız, onlar için aynı zamanda sağlıklı ve hayat dolu demektir. Bu da onların gözünde sizi daha çekici kılar.

-Gizemli Olun.

Gizemli kızlar her zaman erkeklerin ilgisini çekmiştir. Bir kızın gizemini çözdükten sonra ona karşı ilgileri azalacaktır. Bu nedenle mutlaka onlarda merak uyandıracak gizemli yönleriniz olsun. Böylece erkekler ne yapacağınızı tam olarak kestiremeyecek ve size olan ilgileri taze kalacaktır.

-Bakımlı ve Temiz Olun.

Nasıl siz ter kokan pis bir erkeğe yaklaşmak istemezseniz. Erkeklerde pis kokan ve bakımsız kadınlardan hoşlanmazlar. Bu nedenle her zaman kişisel temizliğinize özen göstermeli ve bakımlı olmalısınız.

-Bol Bol Kahkaha Atın.

Gülmek her kıza yakışır. Dozajını kaçırmadan onlara ve çevrenizdeki diğer insanlara karşı güler yüzlü olun. Unutmayın gülmenin de bir adabı var. Aşırı yüksek sesli kahkahalar basit görünmenize neden olabilir. Erkekler sürekli suratı asık olan kızlardan bir süre sonra sıkılırlar. Bir erkek için karşısındaki kızın gülmesi kadar yüzünü güldürmesi de önemlidir. Hoşlandığınız erkeğin gülümsemesini sağlayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir